Flexible LED Cabinet P3.91 4500nits Rear Maintenance Push Pull Lock for Curved Wall Display
รายละเอียดสินค้า:
| สถานที่กำเนิด: | จีน |
| ชื่อแบรนด์: | CHARMING |
| ได้รับการรับรอง: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| หมายเลขรุ่น: | หน้า 3.91 |
การชำระเงิน:
| จำนวนสั่งซื้อขั้นต่ำ: | 1 |
|---|---|
| ราคา: | โปร่ง |
| รายละเอียดการบรรจุ: | กล่องกระดาษแข็ง, กล่องไม้, กล่องเครื่องบิน |
| เวลาการส่งมอบ: | 30 วันทำการหลังจากชำระเงิน |
| เงื่อนไขการชำระเงิน: | T/T,L/C,Western Union,PayPal,เงินสด |
| สามารถในการผลิต: | 500 ชิ้นต่อสัปดาห์ |
|
ข้อมูลรายละเอียด |
|||
| ระดับการป้องกัน: | IP65 | อัตราการรีเฟรช: | 7680เฮิร์ต |
|---|---|---|---|
| มาตรฐานแอลอีดี: | SMD1921 | ระดับสีเทา: | 14-16 บิต |
| มุมมอง: | 120° | ความหนาแน่นของพิกเซล: | 65536 |
| เน้น: | Flexible LED cabinet P3.91 4500nits,Rear maintenance LED display push pull lock,Curved wall rental LED display |
||
รายละเอียดสินค้า
Flexible LED Cabinet P3.91 4500nits Rear Maintenance Push Pull Lock for Curved Wall Display
Flexible LED Cabinet P3.91 4500nits Rear Maintenance Push Pull Lock for Curved Wall Display
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Cabinet Weight | 7.9kg |
| Working temperature |
-20~60℃ |
| Refresh rate | 7680Hz |
| Maintenance | Front & Rear |
| Max. Power | 200W |
Product Features
-
8 cabinets minimum form a circle with 1270mm length
-
Push‑down unlock / pull‑up lock for quick arc adjustment
-
Inner arc and outer arc locking for concave and convex bending
-
Rear maintenance keeps visible surface seamless and clean
-
Anti‑drop lock prevents module falling during bending
Product Gallery
ต้องการทราบรายละเอียดเพิ่มเติมเกี่ยวกับผลิตภัณฑ์นี้



