7.5kg Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 Front Rear Maintenance for Building Corner Splicing
รายละเอียดสินค้า:
| สถานที่กำเนิด: | จีน |
| ชื่อแบรนด์: | CHARMING |
| ได้รับการรับรอง: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| หมายเลขรุ่น: | หน้า 3.91 |
การชำระเงิน:
| จำนวนสั่งซื้อขั้นต่ำ: | 1 |
|---|---|
| ราคา: | โปร่ง |
| รายละเอียดการบรรจุ: | กล่องกระดาษแข็ง, กล่องไม้, กล่องเครื่องบิน |
| เวลาการส่งมอบ: | 30 วันทำการหลังจากชำระเงิน |
| เงื่อนไขการชำระเงิน: | T/T,L/C,Western Union,PayPal,เงินสด |
| สามารถในการผลิต: | 500 ชิ้นต่อสัปดาห์ |
|
ข้อมูลรายละเอียด |
|||
| ระดับการป้องกัน: | IP65 | อัตราการรีเฟรช: | 7680เฮิร์ต |
|---|---|---|---|
| อุณหภูมิในการทำงาน: | -20 ~ 60 ℃ | โหมดสแกน: | 1/16scan |
| ช่วงชีวิต: | ≥50000ชั่วโมง | ความหนาแน่นของพิกเซล: | 65536 |
| เน้น: | 7.5kg right angle LED cabinet,P3.91 LED display for building corner,4000nits IP65 rental LED display |
||
รายละเอียดสินค้า
7.5kg Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 Front Rear Maintenance for Building Corner Splicing
7.5kg Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 Front Rear Maintenance for Building Corner Splicing
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Brightness | 4000CD/m² |
| Cabinet Weight | 7.5 kg |
| Grey level | 14-16 bit |
| Max. Power | 200W |
| Maintenance | Front & Rear |
| View angle | 120° |
Product Features
-
Ultra‑light 7.5kg for corner structural load reduction
-
Right angle eliminates dark gaps at building corners
-
Activity positioning pin supports whole cabinet replacement
-
Replace only damaged unit without touching good ones
-
Semi‑automatic corner guard for faster handling
Product Gallery
ต้องการทราบรายละเอียดเพิ่มเติมเกี่ยวกับผลิตภัณฑ์นี้



