CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
รายละเอียดสินค้า:
| สถานที่กำเนิด: | จีน |
| ชื่อแบรนด์: | CHARMING |
| ได้รับการรับรอง: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| หมายเลขรุ่น: | หน้า 2.604 |
การชำระเงิน:
| จำนวนสั่งซื้อขั้นต่ำ: | 1 |
|---|---|
| ราคา: | โปร่ง |
| รายละเอียดการบรรจุ: | กล่องกระดาษแข็ง, กล่องไม้, กล่องเครื่องบิน |
| เวลาการส่งมอบ: | 30 วันทำการหลังจากชำระเงิน |
| เงื่อนไขการชำระเงิน: | T/T,L/C,Western Union,PayPal,เงินสด |
| สามารถในการผลิต: | 500 ชิ้นต่อสัปดาห์ |
|
ข้อมูลรายละเอียด |
|||
| สนามพิกเซล: | 2.604 มม. | ระดับการป้องกัน: | IP42 |
|---|---|---|---|
| อุณหภูมิในการทำงาน: | -20 ~ 40 ℃ | สูงสุด พลัง: | 100W |
| ความสว่าง: | 600-800ซีดี/ตรม | อัตราการรีเฟรช: | 7680เฮิร์ต |
| เน้น: | P2.604 flexible LED cabinet,indoor fine pitch LED display,luxury retail LED screen |
||
รายละเอียดสินค้า
CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
| Pixel Pitch | 2.604mm |
| Brightness | 600-800CD/m² |
| Protection Level | IP42 |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| Life span | ≥50000 Hours |
| View angle | 140° |
| Maintenance | Front maintenance |
| Max. Power | 100W |
Product Features
-
2.604mm fine pitch for high‑density indoor 4K display
-
140° wide angle ensures clear image from side viewing positions
-
Front‑only maintenance allows zero rear clearance installation
-
Push‑down unlock / pull‑up lock for quick arc adjustment
-
8 cabinets minimum form a circle with 1270mm length
Product Gallery
ต้องการทราบรายละเอียดเพิ่มเติมเกี่ยวกับผลิตภัณฑ์นี้



