High Refresh Rate GOB Technology Foldable LED Poster Display with Intelligent Mobile Control
รายละเอียดสินค้า:
| สถานที่กำเนิด: | จีน |
| ชื่อแบรนด์: | Charming |
| ได้รับการรับรอง: | CE, ROHS, LVD, EMC, CB, BIS, UL |
| หมายเลขรุ่น: | P1.86、P2、P2.5 |
การชำระเงิน:
| จำนวนสั่งซื้อขั้นต่ำ: | 2 ชิ้น |
|---|---|
| ราคา: | โปร่ง |
| รายละเอียดการบรรจุ: | กล่องกระดาษแข็ง, กล่องไม้, กล่องเครื่องบิน |
| เวลาการส่งมอบ: | 30 วันทำการหลังจากชำระเงิน |
| เงื่อนไขการชำระเงิน: | L/C, T/T, Western Union, Paypal, Cash |
| สามารถในการผลิต: | 500 ชิ้นต่อสัปดาห์ |
|
ข้อมูลรายละเอียด |
|||
| มุมมอง: | 140° | ระดับการป้องกัน: | IP43 |
|---|---|---|---|
| วัสดุของสายไฟฟ้า: | อลูมิเนียมอัลลอยด์ | วิธีการบำรุงรักษา: | การบำรุงรักษาด้านหน้า |
| ระดับสีเทา: | 14-16 บิต | อุณหภูมิในการทำงาน: | -20 ~ 40 °C |
รายละเอียดสินค้า
High Refresh Rate Foldable LED Poster Screen with GOB Technology and Intelligent Mobile Control
Advanced foldable LED poster screen featuring high refresh rate technology, GOB protection, and intelligent mobile control for superior display performance.
- High Refresh Rate
- GOB Technology
- Intelligent Mobile Control
| Parameter | P1.86 | P2 | P2.5 |
|---|---|---|---|
| Pixel Pitch (mm) | 1.86mm | 2mm | 2.5mm |
| LED Standard | SMD1515 | SMD1515 | SMD2020 |
| Scan Mode | 1/43Scan | 1/40Scan | 1/32Scan |
| Pixel Density (dot/m) | 288906 | 202500 | 160000 |
| Brightness (CD/m²) | 600 | 600 | 800 |
| Dimension | 640*1920*490mm |
| Max. Power | 600W |
| Cabinet Weight | 48.8kg |
| Refresh Rate | 7680Hz |
- Splice the boxes into the required size and shape, aligning holes with quick locks to secure the boxes
- Identify power and signal cables, then insert them into the corresponding box connections
- Connect the main signal and power cables to the computer and controller, then debug the screen for successful operation
We offer multiple packaging options including carton cases, wooden cases, and flight cases. Different products are configured with appropriate packaging to ensure optimal screen protection during transport.




